Nasza pościel idealnie pasuje do łóżeczka 120×60.

Komplety pościeli niemowlęcej

Sortowanie

Sortowanie

Każda mama chce zadbać o swoje dziecko jak najlepiej. A jako że maluszki w pierwszych miesiącach swojego życia dużo śpią, warto skupić się na tym, by wyposażenie łóżeczka było wygodne, praktyczne i bezpieczne dla skóry niemowlaka. Dlatego też oferujemy Państwu pościel dla niemowląt najwyższej jakości - znajdą Państwo u nas produkty wykonane z różnych materiałów, które nie podrażniają delikatnej i wrażliwej skóry maluszków, w tym także jest pościel bawełniana bardzo dobrego gatunku.

W naszym asortymencie znajduje się również pościel niemowlęca do łóżeczka 120x60, choć jeśli zajdzie taka potrzeba, oferujemy również inne rozmiary wymiary. Jednak ze względu na to, iż taki rozmiar łóżeczka jest najbardziej popularny, modeli i rodzajów pościeli właśnie tej wielkości znajdą Państwo w naszej ofercie najwięcej.

Dbamy o to, by produkty dla dzieci słynęły z wysokiej jakości i były przyjazne dla maluszków, nie wywołując podrażnień czy zaczerwienień. Korzystając z naszej oferty, będą Państwo usatysfakcjonowani.

 • Pościel dwu częściowa Panda- Heppy Bear

  42.90 
 • Pościel dwu częściowa Wesoła Rodzinka-Heppy Bear

  42.90 
 • Pościel z wypełnieniem Lamy – Happy Bear

  78.00 
 • Pościel dziecięca 7 częściowa Panda – Happy Bear

  Od: 134.00 

  Dostępne rozmiary:

 • Pościel dziecięca 7 częściowa Wesołe Zwierzątka – Happy Bear

  Od: 134.00 

  Dostępne rozmiary:

 • Pościel z wypełnieniem Wesołe Zwierzątka – Happy Bear

  78.00